Predveďte sa v plnej kráse pomocou týchto jednoduchých tipov

.

Hoci skrášľovanie radšej nechávame na našich kaderníkov, manikérky a podobne, veľakrát si nevieme pomôcť a obdivujeme sa v zrkadle, keď sa samé vyfintíme, a čo je najlepšie – bez akýchkoľvek nákladov. Ukážte sa aj vy v plnej kráse vďaka našim jednoduchým tipom:

tvář

 
Manikúra / pedikúra

Oprášte laky na nechty, ktoré máte poukladané na toaletnom stolíku a vytvorte si domácu manikúru a pedikúru. Spríjemnite si nedeľné pozeranie televízie lakovaním nechtov.

 
Nový účes

Môžete si myslieť, že sme sa zbláznili, ale nerozumieme, prečo zbytočne utrácate u kaderníka. Čo má nožnice zo zlata? Radšej si pustite video návod, ktorých je mimochodom na internete neúrekom, a vytvorte si nový účes.

 
Krásna tvár

Pre dosiahnutie nádhernej pokožky by ste rozhodne mali byť vybavené pomôckami na jemné čistenie, naparovanie a hĺbkové čistenie a zvlhčenie pleti.

 
Starostlivosť o telo

Vyzdvihujeme hlavne benefity exfoliácie. Preukážte svojej pokožke trochu lásky tým, že si doma vyrobíte peeling z olivového oleja a hnedého cukru.

 
Žiarivý úsmev

Boli by ste prekvapené, čo dokáže trochu sódy bikarbóny – Vaše zuby budú žiarivo biele.

 
Vlasy

Vyskúšajte olejovú kúru a vráťte vašim vlasom život. Kúru si môžete vyrobiť aj doma, dať si ju na vlasy a tie následne zabaliť na 15 minút do igelitu. Potom stačí zmyť najprv teplou a potom studenou vodou pre udržanie lepšej vlhkosti.

 
Obočie

Vytvarované obočie vám hneď dodá lepší vzhľad. Lepšie ako vosk je však použiť pinzetu.

.

růžové vlasy

 
Oblasť bikín

Vyberte si radšej menej drastický spôsob a namiesto vosku použite radšej elektrický zastrihávač.

 

Nech už preferujete ktorýkoľvek z vyššie uvedených tipov, vedzte, že na to, aby ste boli skutočne krásna, nemusíte míňať neskutočné peniaze. Stačí premeniť svoju obývačku na taký malý kozmetický salón https://www.conform.sk/urobte-si-salon-zo-svojej-obyvacky. Nestojí vás to veľa a navyše, môžete všetky zmeny robiť v pohodlí domova.

Predveďte sa v plnej kráse pomocou týchto jednoduchých tipov
3 (60%)1
.

Post Author: